Yalaz Boya

Yalaz Boya

Yalaz Boya

Yalaz Boya

Yalaz Boya
Yalaz Boya
Hakkımızda
Hakkımızda

Çeyrek asırı aşan renkli bir yolculuk bizimkisi… Takvim yaprakları 1993 yılını gösterirken, YALAZ BOYA olarak bizim de hikayemiz başlıyordu.

 

Bu toprakların rengine renk katmak için çıktığımız yolda, gerçekleştirdiğimiz başarılarla Türkiye’nin önde gelen boya firmalarının arasında yer almamız da çok üzün sürmedi. Yenilikçi yaklaşımımız, insan odaklı çalışmalarımız ve dünden bugüne sürdürülebilirliğe verdiğimiz önem ile hep yeni başarı sayfaları ekledik hikayemize. 

Yaklaşık 30 yıldır, uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonumuzla birlikte, boya sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri an be an takip ederek, en özel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden, yolumuza devam ediyoruz.  

Sahip olduğumuz ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi) belgelerimizin gösterdiği üzere, üretim ve yönetim faaliyetlermizi, sistemsel uygulamaların ve düzenlemelerin gerekliliklerine göre yerine getiriyoruz. Bu doğrultuda, “Kaliteli Ürün Kusursuz Hizmet”anlayışından hareketle; satış, teknik destek ve servis hizmetlerimiz ile müşterilerimize her aşamada çözümler sunarak, müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı daima ilke ediniyoruz. 

Dinamik, tecrübeli ve vizyon sahibi çalışanlarımız ile birlikte yarınlara emin adımlarla ilerleyor ve kendimizi daima yeniliyoruz. YALAZ BOYA olarak, sadece ulusal pazarda lider olma misyonu ile hareket etmiyor, gerçekleştirdiğimiz yeni yatırımlar, inovasyonlar ve atılımlar sayesinde, uluslararası pazarlarda da Türk sermayeli boya ve kimyasal üreticisi kimliğimiz ile bir dünya markası olma yolunda var gücümüzle ilerliyoruz. 

Rengini baştan yaz sloganımızla, hayata yenilik katmak için daima gelişiyor, yeniliyor ve yenileniyoruz. İnsan odaklı inovatif yaklaşımlarımızla, başarı yolculuğumuzu hız kesmeden sürdürüyoruz. 

Kullanıcılarımıza her zaman en iyi ürünleri sunabilmek amacıyla, beklentileri tespit ediyor ve bu beklentileri deneyimli Ar-Ge çalışmalarımız ile ürünlerimize yüklüyoruz. Hızla değişen dünyada son teknolojileri yakından ve yerinde takıp ediyor, böylece yarınları bugüne taşıyoruz.

Geleceği bugünden yakalamak, kullanıcılarımızın memnuniyetini daim kılmak ve uluslararası bir markaya yakışır şekilde inovatif ürünler geliştirmek için, AR-GE yatırımlarımızı artırarak devam ettiriyoruz. Çünkü Yalaz Boya olarak bu topraklarda değişimin rengi olmak için hiç durmadan araştırıyor ve geliştiriyoruz.

Çeyrek asırı aşan renkli hikayemize, yeni başarı sayfaları eklemek için yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz ve bu topraklardaki her hikayenin rengini baştan yazıyoruz…


Nice çeyrek asırlara….