Hakkımızda /
Hakkımızda

1993 yılında kurulan YALAZ BOYA, başarılı geçmişiyle Türkiye’nin önde gelen boya firmalarının  arasında yer almaktadır. Uzmanlık ve kaliteye önem veren vizyonuyla birlikte boya sektöründeki gelişmeleri ve değişiklikleri takip ederek, en özel ve en kaliteliye ulaşma çabasından hiç ödün vermeden çeyrek asırdır boya sektöründe faaliyet göstermektedir.

 

ISO 9001 (Kalite Yönetim Sistemi) ve ISO 14001 (Çevre Yönetim Sistemi), belgelerine sahip olan YALAZ BOYA, üretim ve yönetim faaliyetlerini, sistemsel uygulamaların ve düzenlemelerin gerekliliklerine göre yerine getirmektedir. Bu doğrultuda, “Kaliteli Ürün Kusursuz Hizmet”anlayışından hareketle satış,teknik destek,servis hizmetleri ile müşterilerine her aşamada çözümler sunarak müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı ilke edinmiştir.

 

Dinamik, tecrübeli ve vizyon sahibi çalışanları ile birlikte yarınlara emin adımlarla ilerleyen ve kendisini yenileyen YALAZ BOYA, sadece ulusal pazarda lider olma misyonu ile hareket etmeyip, yeni açılımlar ve yaptiği atılımlar sayesinde uluslararası pazarlarda Türk sermayeli boya ve kimyasal üreticisi kimliği ile de ülkemizi en iyi şekilde temsil etmek için çalışmaya devam etmektedir.

 

Rengini baştan yaz sloganı ile başlayan değişim ve kurumsallaşma çalışmalarını; kendisini her alanda teknolojinin getirdigi en üst düzeyde donanım ve bilgilerle tamamen yenileyerek tamamlayan YALAZ BOYA, inovatif yaklaşımlarıyla siz değerli müşterilerine yeni ürünler ve hizmetler sunmaya devam etmekten mutluluk duymaktadır.